Táňu Pauhofová: Evitine knihy majú hĺbku, nadhľad a láskavosť


„Linda je oddaná priateľka a oddaná mama. Je to žena, ktorá túži zažiť lásku a prihodí sa jej fatálna a nastáva otázka, čo teraz s ňou". Týmito slovami, opísala Táňa Pauhofová svoju postavu v novom filme Všetko alebo nič, ktorý práve prichádza do kín.Pre Táňu Pauhofovú bola hlavná úloha v romantickej komédii novou skúsenosťou. 

„So žánrom romantickej komédie som žiadnu skúsenosť doteraz nemala. Preto bol pre mňa tento film veľkou výzvou, pretože robiť srandu nie je vždy len sranda. Bola rovnako veľkou výzvou, nájsť vo filme aj živosť a poetiku príbehu Evitinej kníhy a jej humor tak, aby to nepôsobilo pateticky a umelo.
Veľmi sa mi páči spôsob, akým Evita Urbaníková píše knihy, pretože okrem toho, že majú hĺbku a jej príbehy zažívame my ženy dnes a denne, tak  majú aj nadhľad a láskavosť. A to sa mi veľmi páči“. Uviedla  Táňa Pauhofová pre našu redakciu na novinárskej premiére nového filmu Všetko alebo nič.


Okrem známej slovenskej herečky sa v novom filme predstavia aj ďalšie známe tváre ako Klára Issová, Ľuboš Kostelný, Zuzana Krónerová či Luděk Sobota. 


Nová romantická komédia natočená podľa predlohy knihy Evity Urbaníkovej je v slovenských kinách od 12. januára 2017. Autor: Afi.sk
Foto: avon