Na čo v auguste do kina?

Leto a čas prázdnin je ideálny  na návštevu kina. Afi.sk pre vás vybralo tri komédie, ktoré si v našich kinách, môžete pozrieť v priebehu augusta. Inšpirujte sa! 


Zozn@mka  

V kinách od 4. augusta 

Kretén strieda kreténa, povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáša Pavláska sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof. Podobný zoznam otrasných schôdzok postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je česká romantická  komédia o mužoch a ženách a zaujímavom fenoméne doby - internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, čo všetko sa na takom rande naslepo môže stať. 

Strašidlá

V kinách od 18. augusta

Komédia Zdeňka Trošku o strašidelnej rodine - tá sa skladá z nadprirodzených bytostí –  Všetci sa majú začleniť do sveta ľudí, začať pracovať, chodiť do školy a hlavne zarábať peniaze na nájomné. Na strašidelnú rodinu čakajú neuveriteľné dobrodružstvá neznámeho sveta... Nový film režiséra Zdeňka Trošku má ambície vrátiť sa do sveta fantázie a pobaviť divákov rozprávkovými príbehmi nadprirodzených bytostí. Komédia zo súčasnosti sa chce vrátiť ku klasickým trikovým filmom, akým sú Dívka na koštěti alebo Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách.  
Buchty a klobásy

V kinách od 11. augusta


Seth Rogen a Evan Goldberg, tvorcovia úspešných komédii 50/50, Susedia na odstrel a To je koniec! prichádzajú s animovanou komédiou pre dospelých! Párok Frank si s kamarátmi spokojne nažíva vo vákuovom balení na polici v potravinách. Vo vedľajšom regáli zase býva jeho láska, žemľa Brenda. Zdá sa, že život nemôže byť krajší, keď obaja skončia v tom istom nákupnom košíku. Potraviny totiž túžia po jedinom - aby sme si ich z obchodu priniesli domov. To však ešte nevedia, čo sa s nimi po príchode do domácností deje.


Autor: Afi.sk
Foto: Bonton Film, Continental film, itafilm