Súťaž: Rozprávky pre Emu


Režisér a autor scenára Rudolf Havlík si pre svoj druhý celovečerný film Rozprávky pre Emu, zvolil tému hľadania lásky a šťastia aj za cenu, že sa musíte vzdať svojho pohodlia a podstúpiť nečakané dobrodružstvo. 


Z Ondřeja a Anny som mal od začiatku veľký rešpekt. Predsa len sú zodpovední za mnoho filmov a ja si ich oboch veľmi vážim,“ hovorí o spolupráci s hlavnou hereckou dvojicou režisér Rudolf Havlík. „A spolupráca bola úplne profesionálna. S Ondřejom sme sa stali priateľmi a ja som rád, že s ním môžem stráviť nejaký čas aj naďalej a veľa sa od neho naučiť. Na pľaci sme si to užívali a je fakt, že väčšinu dní sme strávili tým, že sme sa stále na niečom smiali. Verte mi, potom sa hneď pracuje inak. Dáva to zmysel. Zistili sme, že sme obaja veľmi citliví, pretože nás mnoho scén dojímalo. Našťastie sa vždy objavila Anna a povedala nám, aby sme nerobili blbosti a išli točiť. Práca s oboma bola úplne profesionálna a sledovať tých dvoch, ako dokážu na svojich postavách pracovať a premýšľať o nich, je veľmi motivujúce.“


Peter Miller žije a pracuje už niekoľko rokov v Londýne. Zabehaný rytmus jeho života jedného dňa preruší správa z Prahy, ktorú považuje za omyl alebo zlý vtip. Je otcom osemročnej Emy a po nehode jej matky jej jedinou šancou, ako sa vyhnúť detskému domovu. 

Petrovi sa prevráti život hore nohami. Musí presvedčiť sociálku, že rolu rodiča zvládne. Preto je nutné, nájsť pre Emu matku! Peter už dávno prestal veriť na lásku ... Ale zázraky sa občas stávajú.Film ROZPRÁVKY PRE EMU vznikol v produkcii spoločnosti Fénix Film, na Slovensku sa premieta od 3.11.2016.Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte filmový balíček od spoločnosti Continental film.


Súťažná otázka: Koľko rokov má Ema?


Odpovede posielajte do 10.11 2016 na e-mailovú adresu: 


afisutaz (at) gmail.com 
Do súťaže budú zaradené len odpovede s úplnými kontaktnými údajmi:


Meno a priezvisko 


adresa 


e-mail 


telefónne číslo 
Meno výhercu uverejníme na našej stránke 11. 11 2016


Filmový balíček od spoločnosti Continental film vyhráva:


Pavel B. okres Senec Autor: Afi.sk

Foto: pohadkyproemu.cz